Raskeveokite õhu Filter meedia

RF3113CW Automotive filter meedia tooraine puidumassist imporditakse Kanada, Rootsi, USA, Brasiilia jne. Seal on 2 aluspaberit tootmisliinid, vees lahustuv vaigu ja al 2 Kate read

Küsi pakkumist

Toote üksikasjad

RF3113CW
Automotive filter meedia tooraine puidumassist imporditakse Kanada, Rootsi, USA, Brasiilia jne. On 2 aluspaberit tootmisliinid, vees lahustuv vaigu ja alkoholi lahustuva vaigu 2 Kate read. Puhul fenool immutatud filterpaber, fenool, tahkestamiseks rida oli imporditud Saksa VITS, mis on maailma kõige arenenum tehnoloogia. Filterpaberi töödeldud laius on 10mm - 1 750 mm vahel.

Erinevate filter meedia saab pakkuda, näiteks õhu filter meedia, õli filter meedia, kütuse filter meedia ja salongi õhu filter meedia. Need on autotööstuse filtrid tööstuses erineval otstarbel.

Renfeng automotive filterpaberite omadused:
1. hea õhu läbilaskvus
2. kõrge filtrimistõhusus
3. pikk eluiga

RF 3113 CW (100% tselluloosi filterpaber)
Rakendus: Raskeveokite õhu Filter meedia
Kategooria: akrüül vaiguga immutatud filterpaber
SD aluse kaal: 115±5 g/m2
Paksus: 0.65±0.05 mm
Õhu läbilaskvus: 112±30 L/m2/s
Pooride suurus: 42±5 um
Lainestus: 0.35±0.05 mm
SD värv: valge

RF3113CW on omamoodi autotööstuse õhu filter meedia madal Algne vastupanu, kõrge filtrimistõhusus ja madalam hind. Seeparast auto õhu filter seisab raskeveokite Mäetööstuspiirkondade test ja saab hea turu tagasisidet.

Hot Tags: raskeveokite õhu filter meedia, raskeveokite õhu filterpaber, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, firma, kvaliteetne, osta

Paari:Raskeveokite kütuse Filter meedia Järgmise:Väikesõidukite õli Filter meedia

Seonduvad tooted

Küsitlus