Iga filtreerimise meedias on eesmärk

- Jan 01, 2016 -

Seal on kaheksa olulist põhikategooriasse filtreerimise meedias: keraamika, filter AIDSi monofilament mittekootud kangad, kiled, valmistatud poorsest plastist ja märg nähtud kiud, metallid. Lisaks puuduvad muud tüübid ja nende kaheksa põhikategooriasse palju variante.

Seal on kaheksa olulist põhikategooriasse filtreerimise meedias: keraamika, filter AIDSi monofilament mittekootud kangad, kiled, valmistatud poorsest plastist ja märg nähtud kiud, metallid. Lisaks puuduvad muud tüübid ja nende kaheksa põhikategooriasse palju variante. Loetelu on peaaegu lõputu, kaasa arvatud uustulnukad viimastel aastatel nagu nanofiber villak, mille paljud kaaluvad alaliigi mittekootud kangad.

Kaks Filtritüüpide tehakse samade tootmisseadmetega. Näiteks mittekootud kangad ei ole võimalik esitada membraani tootmise ridade kohta. Filtri aids on valmistatud kasutades täiesti teistsugusesse kategooriasse materjalid ja protsess kui kootud meedia nagu monofilament kangas, ja nii edasi. Filter meedia firmad tavaliselt spetsialiseerunud ühte või kahte erinevat tüüpi filter meedia ja harva pakkumise kolm või enam liiki. Enamik kipuvad keskenduda ühe kategooria meedia, kas monofilament kootud kangast, membraanid, metallid nagu metallkudum või aids võib tuua mõnede filtreerida. Toota iga keskmise varustuse tootmine on kallis ja meedia konstruktsioonid variante on nii palju, äriühingute spetsialiseeruda lüüa piisavalt Köide täiel määral kasutada oma varustus.


Mõnevõrra sarnane olukord olemas filtreerimise seadmeid ja seadmete tootjad. Filtri tootjad on tavaliselt pakkuda teatud tüüpi filter, näiteks RO/UF membraani filter moodul tootjad harva ja müüa Mikropoorne membraani padrunid ja poorsest plastist tootjad ei tee metallfiltrid,: traatvõrgust. Firmad, kes toodavad märjad nähtud meedias tselluloos või sünteetilise kiu harva anda muudes meediakanalites. Kui nad seda teevad, see on kõige sagedamini teise jagunemise teises kohas.


Iga meedia on erinevad funktsionaalsed võimed ja omadused. Metallist või keraamilised filtrid on jäik ja kasutatud kõrgsurve rakendustes, nagu näiteks polümeeri filtrimiseks või kui esineb söövitav vedelik. Näiteks oleks diisel heitgaasi filtrid või kõrges temperatuuris. Nad on peaaegu alati võimalik puhastada ja uuesti kasutada. Väheste eranditega, mittekootud kanga meedia tuleb kasutada mõõdukas temperatuuris, on kallastele lüüa ja hoidke tahkeid osakesi ja kasutatakse tavaliselt ühel ajal rakendustes, kus filtrit hiljem hävitada. Teatavate eranditega on baghouse filtrid ja tolmu kogumise padrunid, mille eesmärk on olla suur süsteemidesse, mis võimaldab kohapealsete back-impulsi puhastamiseks. Mikropoorne kile on mõned kõige kulukam filter meedia ja alati leidnud kui eriti head filtreerimise on nõutav, nagu arsti-, farmaatsia- või pooljuhtide tööstuse. Filtrid Mikropoorne membraane kasutatakse üldiselt eemaldada bakterid, arvestades pöördosmoosi membraane eemaldamiseks merevees soola ja monovalentset ioone. Ultrafiltratsiooni membraane kasutatakse laialdaselt puhastada lahendused toiduainete töötlemisel.


Märg nähtud cellulosic meedia on alustalaks transpordi filtrid lube õli ja mootori õhu sisselaske filtrid palju aastaid. Tselluloosist talub keskkonna piiludes sõiduautode ja veoautode ja on suhteliselt odav. Klaasplast märg nähtud meedia leidub kõrgsurve hüdrauliline filtreerimine, sest klaaskiust on suruda ja andma suurepärast mustuse-mahutavust. Klaasplast fiber teha päris peen, isegi sub mikroni läbimõõduga ja on materjali valik HEPA filtrid Puhasruumid, koaleerumine meedia ja teatud laboratoorsed filtrid.


Monofilament Kootud kangad (arvan: nagu Kalastamine line või "weed whacker" nööri filamendid) on valmistatud kasutamiseks pinna filtriteks on traatvõrgust. Mõlemad on väga peene läbimõõt ühiskonnakihtide kootud või yarns alates 20 mikronit kuni 1000 μm läbimõõduga väga laia veetustamine vööd leitud palju municipal puhastusseadmete muda high-end verest ja oftalmoloogiliste vedeliku plisseeritud filtrid taotluste rahuldamiseks. Poorsest plastist filtreerimise meedias koosneb trahvi plastist pulbrid valada poorne jäik kujuga, tihti kasutades hüdrofoobne polümeerid. Neid filtreid kasutatakse meditsiiniseadmete, autotööstuse lamp sõlmed ja aku tuulutusavad. Viimastel aastatel on poorne plasti valada membraani toru toetab kasutamiseks reovee või plisseeritud bassein ja spa filtrid.


Mõistagi ei sobi üks poorne keskmise kõiki vajadusi kui tegemist on filtreerimine.

Related Products