Kas autokütuste filtri sisu saab pärast kasutamist uuesti puhastada?

- Aug 16, 2017 -

Kas auto kütusefiltrit võib pärast kasutamist puhastada?

Autokütuse filtri kandekeskkonda saab uuesti pärast puhastamist puhastada, kütusefiltri meedium on sõiduk, mis võib kaitsta sisemisi sisemisi osi, ei ole tarvikud suured kasutuskindlad ja suudavad tõhusalt filtreerida autode õli lisandeid vastavalt erinevatele mudelitele ja Erinevate autode erinevate lisandite arv on erinev.

Mitte kasutada teistkordseks, kütuse filtri kandja disain on ühekordne paberi tuumfilter ja metallist cheni osakeste adsorptsioon 5000 km kasutamisel pärast seda, kui tuumvõrk on enam kui 60% blokeeritud, kvaliteet kindlalt blokeerides võrgusilma, lihtsalt ei saa selge, ainult muudad südamikku, kütuse filtri meedium avab puhastamise ja muudab paberisüdamiku kui uute kulude tootmine on kõrge, seda taaskasutamist pole veel teinud. Lihtne blokeerida, kütusefilter Vahendid ei saa filtreerida, tuli ventiil läbi õli mööda minna, mootoriõli lisandeid ei saa filtreerida, seega tuleb see aeg-ajalt välja vahetada.

Ülaltoodud on Xiao Bian kõigile autos. Kütusefiltri meedet saab pärast uuesti kasutamist puhastada, kui soovite rohkem teavet, kütuse filtri meediumit palun pöörake tähelepanu ka meile.


Related Products