Hiina paberitööstus kiirendades uue vooru tööstuse

- Oct 09, 2015 -

Hiina paberi tööstus kaubandus- ja Kergetööstus Hiina riiklik Infokeskus ühiselt koostatud 2012 kuni 2013 arengu trend Hiina paberi tööstus uuringu vabastati paar päeva tagasi. Näitas Hiina paberitööstus on läbimas "kasvuvalud" aruande tootmisharu vesikond on tekkinud, "hea hea, halb, halb" trend on selge.

Olevik, paberi ja paberist toodete tööstuse ettevõtetele eespool määratud suurusega 7,207, 2012, paberi- ja paberist toodete tootmisharu põhivara investeeringud jõudnud 222.09 miljardit jüaani 15,5% aasta varem. (Neist kolm, tselluloosi ja paber tööstuse) riiklike Paberitööstuse kokku industrial väljund väärtus 1,285,970,000,000 triljoni jüaani, s.o 11,96%; 55.28 miljardit jüaani, s.o 8,42% kasumit.

RAPORT tõi välja, et analüüsi: välise ja sisemise keskkonna toimunud olukorra Xia, 2012 Hiina mehhanismi ja 113.75 miljonit tonni, papp tootmisega muutumisel uuesti innovatsiooni kõrge, jätkuvalt hoida globaalset esmalt; ja eelmise aasta kaks bitist arvu kasvu võrreldes, 2012 tootmise kasv ilmselt ette, võrreldes ainult kasvu 4.65%; müügi määr on pisut vähenenud, tööstuse olemas hakkab määraga ebapiisav, Varud suurenesid ja kasum langes raske. On teatatud, et Paberitööstuse mõjust aeglustumine laienemises tootmise võimsuse ja turunõudmist, toote hinnad langes, kasumimarginaalid vähenenud kasumi vähenemist, paberi kasumit kasvatada vaid 3,61%, tselluloosi töötab hinnanguliselt puudujääk, negatiivset kasvu koguni 185.56%, paberi paberimassi tootmise ja operatsiooni raskusi eelkõige. Novembril indeksi alusel teeb kokku 945 ettevõtete sektoris valitseva kahjumit, kaotuse 16.38% arvu kasv äri.

Related bülletäänid börsiettevõtete leitakse, et vastavalt turu nõudlusele ja liigse tootmisvõimsuse tööstuses kogu aretusseemne allapoole, kesised tulemused loetletud ettevõtted Hiina paberi tööstuses tervikuna. Seni vabastanud ettevõtted enne väljakuulutamist 2012. Isegi olema kasumlikud ettevõtted, sealhulgas suhkru aktsiaid, rohkem kui ettevõte eeldatavasti vähendada puhaskasum 2012. Üldise tulemuslikkuse noteeritud raamatu äriühingute näitas, et mill paberitootmise ei kasvab, ettevõtete kasumi tilk paber. Noteeritud äriühingute arv tuginevad peamiselt valitsuse "punase ümbriku" kasumit; Lisaks mõned firmad väljuda tselluloosi ja paberi tööstuses, mis on üks märk tööstuse konsolideerimise.


Related Products