Kütuse Filter meedia on üks oluline osa auto, mis kiirelt ja mugavalt reisida teel

- Oct 27, 2017 -

Filtreerida põhimõte ja hooldus

Kütuse Filter meedia on üks oluline osa auto, mis kiirelt ja mugavalt sõita teedel. Me mõistame, et filter ja hooldus põhimõtet saab tõhusalt vältida kütuse Filter meedia probleem mootoririke.

Kütuse Filter meedia on peamiselt kütuse pump ja seguklapp keha vahelise gaasijuhtme porti, on suur osa mootori.

Mis on kütuse Filter Media põhimõtet?

Kütuse Filter meedia võib eemaldada niiskus ja lisandid osakesi, mis võib kahjustada mootorit, on ummistunud mootori ja vähendab kulumist, tagada, et mootor on rääkinud käivitamiseks; sest vee ja ajakiri on raskemad kui kütuse, et serva kaas loomulikult filtreeritakse välja, et saab lihtsalt lahendada probleem lisandite on tagurpidi lehtri filter.

Kütuse Filter meedia on alumiiniumist korpus ja roostevabast terasest sulg, filterpaber (chrysanthemum moodi) pannakse sulg ja kontaktid saab tõhusalt suurendada volditud filterpaberi krüsanteem.

Meie filter kasutusel meie filter hooldustööd on väga oluline.

Üldiselt, filter umbes 30 000 km, aega, kui suurem kaotus, me võib lühendada piisaval kaugusel, nagu näiteks 25- või kakskümmend tuhat saate muuta üks kord.

Filtri paigaldamisel pöörake tähelepanu suunas filtri paigaldamine, ei lükka ümber paigaldamine. Isegi kui tagurpidi paigaldamine, tööelu vähenevad oluliselt.

Seetõttu, meie tavaline auto juhtimise protsessi, mitte ainult väljaspool meie auto säilitamiseks Siseosade hooldus on ka väga oluline, soe meelde, kütuse Filter meedia tähelepanu pöörata, filter hooldada tõhusalt lahendada meie mootori elu probleeme Meie töö Travel escort, vaid ka meie avamist teha reis muutub sujuvamalt!


Related Products