Kütusefilter Media hooldusprotsess, mis kõige tõenäolisemalt probleemi eirab

- Aug 16, 2017 -

Kütuse filter Media hooldusprotsessis, mis tõenäoliselt eirab probleemi, kütuse filtri meedium hooldusprotsessis, mille puhul on oht õli lekkeid ja filtri lisandeid, ei ole puhas ja probleemide rida, on need probleemid probleemi kõige filtreeritumad, me Autojuhtimisega on vaja pöörata tähelepanu kütusefilterkeskuse struktuuri ja mootori probleemidele.

1, mõned kasutajad kütusefilterdetailide salved ja vedru asendid pööratakse ümber või isegi viskavad ära, nii et kütusefilterkandja avatud olekus oleva õliavälja katteks ei saa diisli filtreerida ja otse kütusepumpi.

2, mõni kütusefilterkeskkonna hoolduse kasutaja, kütusefilterkandja, ülemise ja alumise suletud kummitihendi ja õlikappi filterkork, nii et filtri ilma filtri läbi filtri ja filtri ja filtri kate vahele ei jääks filter ilma takistussüvendita, nii et filter ei filtreeri filtreerimise rolli.

3, mõned inimesed, kes hooldavad diiseltooteid, avavad filtri ja leiavad, et seest ja filterest on eriti puhas ilma lisanditeta ja niiskust, see tähendab, et õli kasutamine on väga puhas. Nagu kõik teavad, on see vale mulje, see tuleneb liigse poori poolt põhjustatud lahti filterpaberi filtri materjalist, siis filterpaberil ei olnud filtreerivat toimet. Kui protsessi kasutamisel leiti, et kolme peamise täppisosaga diislikütuse süsteem, kütuse filtri meedium, eriti pistikupesa tõsine kulumine, võib põhjustada halva kvaliteediga filter.


Related Products