Kütusefilterkandja vähendab mehaanilist kulumist

- Sep 12, 2017 -

Kütusefilter Vahendid diiselfiltrite, bensiini filtrite ja maagaasifiltri kolme kategooriaga. Kütusefiltri kandja roll on kütuse, vee ja jäätmete osakeste vältimine, et tagada kütuse süsteemi täppisosade kulumine ja muud kahjustused.

Kütusefilter Vahendid on seeriajärgselt ühendatud kütusepumba ja gaasihoova korpuse sissevooluava vahel. Kütusefilterkandja ülesanne on hoida kütusepaagi (ja eriti düüsi) vältimiseks raua oksiidi, tolmu ja muude tahkete jäätmete kütus. Vähendage mehaanilist kulumist, tagage mootori stabiilne töö, parandage töökindlust. Kütuse struktuur koosneb alumiiniumist korpusest ja roostevabast terasest jäigast sulgust, mis koosneb kõrgefektiivsest filterpaberist klambri külge ja filterpaber on krüsanteemikujuline, et suurendada ringluspiirkonda. EFI-filtrit õlifiltriga ei saa kasutada. Kuna EFI filter kannab sageli 200-300 KPA kütuse rõhku, on filtri rõhkikindlus tavaliselt suurem kui 500 KPA ja õlifilter pole sellise kõrgsurve saavutamiseks vajalik.

1. Diislikütus

Diislikütuse filtri struktuur on õlifiltriga ligilähedane, on kahte tüüpi vahetatavaid ja kruvidega ühendatud. Kuid selle töörõhk ja õli temperatuuri nõuded on tunduvalt madalamad kui õlifilter ja selle filtreerimise efektiivsuse nõuded on tunduvalt kõrgemad kui õlifilter. Filtriga filterfilter, aga ka tekide või polümeermaterjalide kasutamine.

Diislikütuse filtrit saab jagada diislikütuse vee separaatoriks, diislikütusefiltrisse. Nafta ja vee separaator on diislikvett eraldamise oluline funktsioon. Diislikütuse mootori kütusesüsteemi vee olemasolu on äärmiselt kahjulik, korrosioon, kulumine, kinni ja isegi halvendab diislikütuse põlemist. Hiinast pärit diislikütuse suure väävlisisalduse tõttu reageerib see isegi põlemise ajal veega, et toota väävelhappega korrosioonmootori osi. Traditsiooniline vee eemaldamise viis on peamiselt sadestatud läbi lehtri struktuuri. Mootori rohkem kui kolm heitkogust kõrgemate nõuete vee eraldamisel, kõrged nõuded vajadusele kasutada kõrgtehnoloogilist filtrimaterjali.

Diislikütusefiltrit kasutatakse väikeste osakeste filtreerimiseks diislikütuses, riigis on enam kui kolm diiselmootori heitgaasi, mis on peamiselt 3-5-mikroniliste osakeste filtri efektiivsuse jaoks.

2. Bensiinifilter

Karburaatoriga varustatud bensiifilter ja punktide EFI,

Karburaatori bensiinimootori, bensiifilbi kasutamine asub impordi pumba poolel, töörõhk on väike, nailonkestuse üldine kasutamine, EFI mootori bensiifilter paikneb pumba ekspordipoolsel küljel, töörõhk, Tavaliselt kasutatakse metallkesta. Filtrilisel paberil kasutatakse bensiini filtrifiltrit, aga ka nailonist, polümeermaterjalist.

Bensiinifilter Kuna bensiinimootori põlemisrežiim ja diiselmootor erineb üldistest nõudmistest, kuna diislikütusefilter on karm, siis on hind odav. Kütusefilter on sõiduki kasutamisprotsessis kulutatav, vajadus korrapärase asendushoolduse järele, muidu ei saavutata kvalifitseeritud kaitset.

Soovitatav asendushind: 5000-10000 km auto kohta asendamiseks.


Related Products