Kütusefiltri meedium Selle filtri eesmärk on filtreerida see prügi kütusena

- Oct 18, 2017 -

Praegu on sõiduki mootor põhiliselt sisepõlemismootor, mis on peamine bensiini ja diislikütuse kasutamine. Kütusena peab see olema õli kvaliteedi ja teatud nõuete taseme puhastamiseks. Rafineerimise ja töötlemise põhjuste tõttu on valmis kütus teatud koguses lisandeid, niiskust ja kummi. Kütusefiltri mõju on see prügi purustamine kütusesse ja puhta kütuse tarnimine mootorile. Kui kütusefilter on halb, on prügilähedases bensiinis väikeste aukudega kergesti karburaatoriga ühendatud, nii et karburaator halvaks tööks, süttiv segu reageerib; diislikütuse praht kütusepumba sisse, kerge kiirendada täpsuse kulumist, nii et pumba rõhu langus. Kui kütus vees, silindrisse liim, põletav segu põleb halb, nii et mootori võimsus väheneb.

Bensiini filtrid on üldiselt ainult üks tase, mis on paigaldatud kütusepaagi ja bensiinimootori vahele või bensiinimootori ja karburaatori vahele. Kuna diiselmootorite varustussüsteemil on kolm täpset osi, on diisliõli puhtuse määr kõrgem ja kummi korral on diislikütuse kõrge sisaldus, et filtreerimise tõhusust parandada, on diisli filtrite üldiselt kaks või enam taset, mis on jagatud diislikütuse jämeks, peeneks filtrisse, mida nimetatakse ka õli-vee separaatori ja diislikütuse peeneks filtriks. Vastavalt paigaldatakse diiselkütusepaak ja pump pumba ja kütusepumba vahele ning mõnel diiselmootoril on ka sademete tass, mida kasutatakse diislikütuse vee ja lisandite sadestamiseks.

Kütusefiltri tüüp

Kütusefiltrid filtreeritakse ja filtreeritakse. Esimestel päevadel on bensiifil fi lteril metallist lüüsitüüp, metallifiltri tüüp, nailonistri tüüpi, poorne keraamiline tüüp ja nii edasi; filtri filtri filter tüüpi filtritüüp, nailonistri tüüp, puuvillane tüüp Mitmed. Need filtrid läbi jõudluse on hea, pika elueaga, kuid laialdane madala filtreerimise efektiivsuse olemasolu, keerukas struktuur, kõrge hind, hooldus ja muud puudused on järk-järgult kõrvaldatud. Praegu kasutatakse bensiini filtreid ja diislikütuste filtreid kasutades tavaliselt mikrokopeeruvat paberfiltrit, mis on valmistatud kokkukäivast torust ja millel on hea jõudlus, kõrge filtreerimise efektiivsus, lihtne konstruktsioon, madal hind ja lihtne hoolduse eelis.


Related Products