Kütusefiltri meediavajadus vahetamiseks

- Aug 22, 2017 -

Kütusefilter, mida soovitatakse iga 10 000 km asemel, kütusepaagi sisseehitatud õlifilter $ million million replacement. Erinevad hooldustsükli mudelid võivad olla veidi erinevad, teie auto eripära, kui vajadus hoolduse asendamiseks, palun, et mõistaksite iseteeninduse funktsiooni.

Suur hooldus, kütusefilter ja õli, masina filtreerimine, õhu filtreerimine samaaegselt asendusega.

Gaasifiltri paigaldamine ja väljavahetamine on keerulisem, mitte hõlpsalt käeshoitav, peab professionaalsete operaatorite poolt need paigaldama.

Kütusefiltri (filtri) asendamine

Kütusefiltreid saab jagada bensiini filtrite ja diislikütuste filtrite järgi vastavalt kütusele, kusjuures kodumaiste sõidukite peamine kasutusala on bensiini filtrid, bensiini filtreerimine ja õlist mahuti sisseehitatud ja välimine tüüp.

Sõiduki vanuse kasutamisel viib auto läbilaskevõime, kütusekulu, müra suurenemine, kontrolltoimingud jms. Pikisuunalise tööjõu pikkusega kütusefiltri jõudmiseni teatud elutsükli saavutamiseks.

Kütusefilter (filter) Ostuteated

1, kaupade ostmine enne, palun kontrollige kindlasti autode mudeleid, nihkeid ja muud teavet, et tagada õige mudel tarvikute ostmiseks. Saate kontrollida autoteeninduse juhendit, mida saate kasutada ka murettekitava võrgu "Self-Service Maintenance" funktsiooni järgi.

2, kütusefilter suurte hooldus-, üld- ja õli, masina filtreerimine, õhufiltreerimine samal ajal asendada.

3, kõrgekvaliteedilise kütusefiltri valimine, halva kvaliteediga kütusefilter viib sageli halva kütusevaru, autovarustuse puudujäägi või isegi tuuletõmbeni. Lisandid ei filtri, pikka aega kahjustavad õli ja kütuse sissepritsesüsteemid kahju.

4, kui tunne kiirust on ilmselt vähendatud, mootori kiirendus on halb, auto ei saa sõita, on vaja mõelda, et kütusefilter võib olla blokeeritud, vajadus õigeaegse kontrolli järele.


Related Products