Kuidas asendada kütuse Filter Media

- Oct 23, 2017 -

Nagu öeldakse iseendale, arvukus. Järgmise Xiaobian tutvustab kuidas asendada kütuse Filter meedia, aga ka lasta kõik intuitiivsem, kütuse Filter meedia struktuuri mõistmine.

1, voolu välja lülitada

Eemaldage võti sõiduki ja sõiduki kütusepump kaitsme lahti või lahti sõiduki peatamine ja vältida pumba liikumist pumbast, pumba eemaldamisel.

2, Eemalda kütusepump kokkupanek

Tagumine istmepadi ja pumba kaas eemaldada, siis näete kütusepump kokkupanek. Õli kütusepump kokkupanek määrab must luku, eemaldage pistik pump ja voolik pärast kasutamist eemaldada selle pannal spetsiaalseid tööriistu. Eemaldada õli ring assamblee pärast rõnga eemaldamist.

3, paigaldage uus kütus Filter Media

Asendada vana kütusepump kokkupanek uue kütuse Filter meedia ja asendada vana diisel filtrile vastavad komponendid uus bensiini filter koost.

4, kaetud Vaseline määrdeõli pitsat

Õli filter koost asendada kütuse Filter Media installitud tagasi tank, kütuse pump pitsat pitsat kaetud määrimine vaseliini, tihendusrõngas, pärast seda, kui pitsat ei ole tihedalt põhjustatud kütus või kütuse gaasi lekke vältimiseks.

5, fikseeritud kaardi ring

Säilitades rõngas pumba install ja pingutage snap ring spetsiaalse tööriistaga vastavalt standard momendi teenuse käsitsi.

6, sisse lekib

Paigaldada õli pumba pistik ja Pump kütusepump saab testida lekke olemasolu, kui ei leki installimist iste, on leke, siis sa pead uuesti pitsat pitsat rõngas.


Related Products