Mehaaniline vahe puhas paber ja traditsiooniline puuvillane ažuurne riie

- Oct 09, 2015 -

Kasutab ainulaadset reljeefpitsati tehnoloogia, kootud struktuuri jääkleelis, no fiber. Erilist saaste-free tehnoloogiaid, luues väga hea pühkides materjalid, õli imendumist ja kõige paremini õli ja Pori pinna puhastamiseks. Ja mitte kihiline, absorbendiga ja ei lahustu vees, lahusti. Sobib märg või kuiv. Laialdase kättesaadavuse, kvaliteedi, suuruse, stabiilsus, ilma lõikamine. Karm, kergesti luumurd, soft touch, ei sisalda midagi, mis võiks scratch söötme pinna. Lihtne toime tulla ja teisese reostuse probleeme. Pühkida lapiga võib täielikult asendada DuPont, Kimberly-riie, samaaegselt vähendaks kulusid.

Rakendusala:

Mehaaniline/elektromehaanilised tootmisettevõtetes Automobile: Tööpingid, liftid ja nii edasi; Mõõte- ja precision masinate tööstusharudes: mõõtmise seadmed, instrumentaarium, Täppisseadmed; laevaehitus; veeremi tootmine, trükkimine, farmaatsia, keemia- ja muud.

Võrrelda Puuvillane lõng, riie:

Puuvillane lõng, puuvillane riie, musta riidega kasutati varem mehaaniline keskus masin seadmete puhastusvahendite, puhastamise mõju ei ole ideaalne ja veel häirivad toime tulla, nii see asendati järk-järgult selle professionaalne puhta tooraine. Kogukulude perspektiivist lähtudes Puuvillane lõng ja riie, sest vaesed puhtust, korduvalt pühkides kiiremini. Professionaalne lapiga tõttu oma hea puhastamise mõju, annus provintsid, säästab ka maksab. Üldine raamatupidamisarvestus, professionaalne puhastamine lapiga kasutada kulude ja ei ole kõrgem kui Puuvillane lõng, riie ja odav.


Related Products