Kütusefilter-materjali põhimõte ja hooldus

- Oct 11, 2017 -

Kütusefiltri meediumide põhimõte ja hooldus

Kütusefilter Media string on torustikus kütusepumba ja gaasihoova sisselaskeava vahel. Kütusefilter-materjalide roll on lisada raudoksiidist, tolmust ja muudest tahketest jäätmetest eemaldatud, et vältida kütusesüsteemi sisselülitamist (eriti otsikut), vähendada mehaanilist kulumist, tagada mootori stabiilne töö, parandada töökindlust. Kütusepaagi ülesehitus on alumiiniumkest ja roostevabast terasest stent, mis on varustatud suure efektiivsusega filterpaberi komplektiga, filterpaber krüsanteemi kujul, et suurendada ringluspiirkonda.

EFI-filtrit ei saa kasutada karburaatorfiltriga. Kuna EFI filtrid on sageli vastu 200-300 kPa kütuse rõhule, siis tavaliselt vajab filterrõhk tugevnemist rohkem kui 500 kPa-ni ja karburaatorfilter ei ole sellise kõrge rõhu saavutamiseks vajalik. Õlifiltrit tuleb vahetada iga 30 000 kilomeetri järel. Kui kütuse lisandite sisaldus on suur, tuleks sõidutee vastavalt lühendada. Kütusefilterkandja korpuses olevad nooled näitavad kütusevoolu suunda ja kui filter on paigaldatud, ei ole seda lubatud klappida. Isegi kui see töötab lühikese aja jooksul, peab see asendama ka õhufiltri hooldamise parema küljega auto mootoriruumi asendis (see tähendab, parempoolne esiratta asend, paks pehme kummist voolik, mis on kinnitatud must plastkarp on). Lahtimismeetod on väga lihtne (disain on hõlbustada autoomanike tihti puhastust eemaldada, üldmudel ei kasuta kruvisid fikseeritud): õrnalt murda auto suuna kahe katuse metalli otsas, võib olla kogu tühi filter filter ettepoole, eemaldage filtrit saab puhastada. See võib hõlmata käe paksu kummist voolikut, keerata torukaarti ristkruviga ja eemaldada järgmine; Kui teil pole kogemusi, siis peaksite küsima, et keegi teid tagasi võtab. Õhufilter puhastab keskkonda iga 1-3 kuu järel või pärast pikka liivapritsi lõigu. Kõrvaldage õhufilter tolmust ja puhuge kõrgsurveõhuga (märkige mitte liiga lähedal, jalgrattapumba või pehme harjaga). Ja puhuge õhu sisselaskekarp. Õhufiltrit ei tohi pesta; sisselaskukastist ei tohiks olla vett; vana tühi kassett tuleb õigeaegselt asendada. Lammutus peab protsessi meeles pidama, paigaldus peaks olema väga siledaks, kui mitte sujuvaks, kütusefiltri meedium peaks leidma põhjuse jätkamiseks, ei pea kasutama jõuvõimalust. Kui see on tõesti ebakindel, ei saa te filtrit paigaldada, kui kast esemete tükkide eemaldamiseks, kaane katmiseks, toru tagasitõmbamiseks, remonditöökotta sõitmiseks ei ole probleeme.

Õlifiltri hooldus sisepõlemismootori, tolmu, metallijäätmete, süsiniku, nagu näiteks mehaaniliste lisandite kasutamisel jätkub õliga segamisel, samal ajal muudab õlide oksüdatsioonisisaldus heitgaaside põletamiseks ka õli moodustavad järk-järgult gliaalseid, mehaanilisi lisandeid ja kolloidne segamine moodustab samuti sete, mis mitte ainult ei kiirenda kulukaid osi ja on hõlbus õliskontsentratsiooni blokeerida. Õli puhtuse tagamiseks on mootor varustatud õlifilteriga määrimissüsteemis. Enamik autotootjaid kasutavad praegu pöörlevat õlifilterit, ühekordselt kasutatavat filtrit, mida ei ole võimalik pesta. Kütuse filtermeedium Määrdeõlide vahetamisel tuleb õlifilter samaaegselt muuta, muidu mõjutab see määrdeõli kvaliteeti.

Üldõli õlivaliku hooldus koosneb baasõlidest ja lisanditest. Baasõli kasutab enamasti mineraalõli, lisandil on metallist puhastusvahend, anti-hapnikku sisaldav korrosioonivastane aine, rooste kõrvaldav aine, tuhavaba pulber ja viskoossuse indeksi modifitseerija jne. Nafta lisati mõned spetsiaalsete funktsioonidega kemikaalid, mis võivad parandada õli kvaliteeti, mitte ainult ei vähenda mootori kulumist ja pikendab masina kasutusiga, nii et kolb ja põlemiskambri puhastusvahend, määrdeõli teed ja peenfilter vaiksetes asjades vähem ja see võib säästa kütust, et laiendada õlivahetuse läbisõidu kasutamist, võib kütusefiltri meedia üldine õlivahetusperiood ulatuda üle 10 000 kilomeetri. Üldiselt on mootori pöörlemiskiirus kõrge ja selle koormus väike, määrdumisrõhk on väike, diiselmootori pöörlemiskiirus väike, määrde rõhk on kõrge, nii õlitõhususe nõuded kui erinevad, mootoriõli sõltuvalt erinevatest ja kahest tüübist , üks nn bensiinimootoriõli, teine ​​nn diiselmootoriõli, neid ei saa segada. Turu jaoks on olemas üldotstarbeline õli, mida saab kasutada nii bensiinimootorite kui ka diiselmootorite jaoks ning selle jõudlus vastab mootoriõli taseme kattuvale väärtusele, nii et see näitab ka kohaldatavat õlitaseme vahemikku ja see ei sobi kõikidele autodele.


Related Products