Miks on tselluloosi enamasti autotööstuse Filter meedia parim valik?

- Jan 01, 2016 -

Enamik lube, kütuse ja õhu filtri rakendustes, tselluloos meedia on parem valik kui sünteetiliste meedia. Jällegi põhjus suuresti seotud tootmisvõimsuse või filter elu. Selgitada, miks on vaja filtreerimise protsessi kirjeldus.

Tselluloosi automtoive filter meedia on valmistatud kiud erinevates suurustes. Meedia pealmise kiud on fluffed kui kehtestatakse tihendatud.

Kui vedelikku ja saasteained juhitakse läbi meedia, paljud osakesed pinnal kohev kiud koguda ja ära kaugemale reisida leht. See on viidatud kui "adsorptsioon" sest osakesed järgima kiud.

Rohkem selle eraldamine tehnika, mida meedia rakendatakse, võimalik eraldada rohkem väikesed osakesed, enne kui nad jõuavad väikeste pooride ruume ekraani servas meedia. See hoiab need väikesed osakesed kõrvaldamine meedias.

Tselluloosist filter meedia teine eelis on see, et meedia on tavaliselt paksem. Paksem on osakesed veeta kulgevate meedias rohkem aega. Iga kord, kui vedelik muutub suunas ümber fiber, osakeste hoogu hoiab neid reisil samas suunas nad läksid ja nad juhitakse kiud.

Osakeste eraldamist nimetatakse "Sisepeegeldumistest." Adsorptsiooni, meedia kehtib, rohkem Sisepeegeldumistest koos rohkem osakesed eraldatakse ilma kõrvaldamine pingul pooride ruumi ekraani servas.

Sünteetiline meedia eraldi mõned osakesed adsorptsiooni ja Sisepeegeldumistest, kuid sujuv kiud ei saa osakesed hoiavad paigal ja pesemise kulgevate meedia vedeliku. Sünteetiline meedia kasutab peamiselt osakeste eraldamist tehnikat kõne "otsene pealtkuulamise." See on, kuidas enamik inimesi arvan, et kõik filtreerimine toimub.

Otsene pealtkuulamine on lihtsalt eraldades osakesi, vedelik läbides pooride ruumid, mis on piisavalt väike, et püüda neid. Kui kõik poorid on ühendatud lahjendamisest, filter on ühendatud ja tema elu on lõppenud.

Sest tselluloosi meedia on paremini adsorptsiooni ja Sisepeegeldumistest, see rohkem saasteaineid kui klaas meedia eemaldada, pooride on eraruumides kõrvaldamine.

Sünteetiline meedia loomist tselluloosist meedia kasu? See jääb üle oodata. Fakt on see, et tselluloosil põhinevad meedia ja klaasist meedia mõlemad on koht tänapäeva filter turul.

Related Products